stěhování je sranda

5 tipů, jak si ulehčit stěhování

Vytvořeno |

Našli jste si nové bydlení a teď začínáte mít strach ze stěhování? Těchto 5 tipů vám zaručeně pomůže a pro vás se stěhování stane maličkostí.

Najměte si profesionály.

Stěhování není snadné. Existuje důvod, proč existují společnosti, které za vás balení i stěhování provedou. Profesionálové vědí, jak bezpečně zabalit vaše věci, jak všechny krabice metodicky uspořádat, aby bylo vybalování bezproblémové. A hlavně, aby přeprava zabalených věcí byla bezpečná. Pokud nemáte čas, chuť ani energii na náročné stěhování, najměte si společnost, která to udělá za vás.

Označte své krabice podle místnosti.

Ať už své věci přenášíte vy nebo profesionální baliči, ujistěte se, že každá krabice je označena. Nejenže to zajistí organizovaný proces balení, ale také bude mnohem rychlejší vše vybalit a snadněji se nastěhujete do vašeho nového bytu!

Mějte s sebou veškeré důležité osobní papíry.

Pokud jde o papírování, mezi které patří všechny důležité dokumenty, důrazně doporučujeme zabalit toto zvlášť a nenechávat mezi ostatními věcmi. Tím bude zajištěno, že tyto papíry budou bezpečně ukryty od všech ostatních, kteří se podílejí na vašem procesu stěhování. A navíc k nim budete mít také jednoduchý přístup, pokud je budete v jakémkoli okamžiku během stěhování potřebovat.

Mějte oblečení na několik dní s toaletními potřebami stranou.

Stěhování je velice náročná věc a každý se snaží na nic nezapomenout, že někdy toho zabalí příliš. Dobrým krokem je dokonalé plánování. Naplánujte si každý den stěhování a připravte si vše, co budete potřebovat a nesmíte zabalit. Tímto se vyhnete tomu, že byste potřebovali něco, co je na dně zalepené krabice.

Zvolte si své tempo.

Toto je tip na balení i vybalování: zvolte si tempo. Pamatujte na staré přísloví, že ani Řím nebyl postaven za jeden den. Stěhování není závod. Pokud si vše naplánujete, není třeba kam spěchat. Při balení i vybalování postupujte s klidem a nesnažte se zabalit vše najednou.

Pomocí těchto 5 tipů se stanete profesionálem při stěhování. Bonusovým tipem je dokumentovat celý proces. Zpětně se dívat na vaše stěhování může být legrační a velice dojemné, prostě momenty, které stojí za to zvěčnit. Přejeme hodně štěstí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *