Co je to Wolt a jak ušetřit s promo kódem Wolt

Wolt kuryrni sluzba

Co je to Wolt?

Tramvaj Wolt v Praze

Wolt je v současné době nejrychleji rostoucí kurýrní služba pro rozvoz jídla, potravin a dalších produktů u nás. Wolt byl založen ve Finsku a tato skvělá platforma jednoduše spojuje zákazníky s restauracemi a obchody. Mimo to Wolt poskytl možnost stát se kurýrem opravdu každému, za férových podmínek. Po registraci získáte navíc slevu 150 Kč po zadání promo kódu Wolt.

Co si můžu přes aplikaci Wolt objednat?

Nejrozšířenější nabídku aplikace Wolt tvoří restaurace. Ať už Vás láká česká kuchyně, skvělý burger, špičkové asijské jídlo, špagety, ryba, pravé sushi, mekáč, těstoviny nebo třeba lahodný zákusek či zmrzlina, s aplikací Wolt není problém objednat cokoliv.
Mimo restaurace si můžete nechat domů dovézt potraviny ze supermarketu, lokálního obchodu nebo od trhovců. Došel Vám alkohol na párty? Stačí pár kliknutí a za chvíli ho máte doma.
Další možností je nechat si dovézt domů kosmetiku, potřeby pro domácí mazlíčky, léky, dárkové i erotické potřeby.
Napadlo Vás na poslední chvíli, že má dnes babička svátek? Rozvoz květin a dalších dárků je také hračka.

Je aplikace Wolt bezpečná?

Aplikace Wolt je 100% ověřená a naprosto bezpečná. Pokud máte jakýkoliv problém, stačí kontaktovat přes chat v aplikaci zákaznickou podporu, který Vám obratem pomůže a navíc vše kompenzuje k Vaší plné spokojenosti.

Jsem v karanténě, mohu si i tak objednat potraviny nebo večeři?

Ani tohle není problém. Wolt myslí na všechno. Stačí v aplikaci zaškrtnou „bezkontaktní doručení“ a Wolt objednávku doručí před Váš vchod. Pouze sledujte notifikaci na svém telefonu, že byla objednávka doručena. Díky této maličkosti jsou všichni v bezpečí.

Kde a jak stáhnu aplikaci Wolt do svého telefonu?

Uživatelé přístrojů Apple najdou aplikaci v Apple store a uživatelé systému Android ji najdou ve svém Google Play. Stačí vyhledat slovo „Wolt“. Poté stačí aplikaci už jen jednoduše nainstalovat.

Ve kterých městech Wolt funguje?

U nás Wolt nyní rozváží již ve více než 11 městech – Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Liberec, Hradec Králové, Mladá Boleslav, Kladno, České Budějovice, Pardubice a přibývají další a další.

Existuje sleva na první objednávku?

Slevový kód Wolt

Samozřejmě, že na první objednávku získáte slevu. Využijte náš promo kód Wolt a ušetřete 150 Kč.

Kde získám promo kód Wolt nebo slevový kód Wolt?

Promo kód WOLT

Nemusíte již hledat, máme ho zde pro Vás. Stačí zadat promo kódPANDAKUPONY“ a sleva 150 Kč je Vaše. Tato sleva je rozdělena na první tři objednávky po 50 Kč. Slevu je možné zadat při registraci do pole zvací kód nebo později do pole pro promo kód. Pozor, platnost kreditu je omezená.

Chci se stát kurýrem, kolik si vydělám?

Wolt kurýr! Ať už chcete rozvážet autem, na skůtru nebo na kole výdělky jsou lákavé. Vydělávat můžete přes 250 Kč na hodinu, 15 000 Kč za týden, 60 000 Kč za měsíc. Více informací získáte přímo na webu Wolt.

Kolik stojí doručení jídla nebo zboží kurýrem?

Základní taxa je 29 Kč při vzdálenosti do 1 km, dále se připlácí 10 Kč za další extra kilometr. Některé podniky mají doručení zcela zdarma.

Jak můžu zaplatit?

Nyní můžete zaplatit i hotově kurýrovi, ale doporučuje se přidat si platební kartu, google pay nebo apple pay do aplikace Wolt. Je to jednoduché a bezpečné.

Jak mohu kontaktovat Wolt?

Pokud potřebujete vyřídit reklamaci nebo máte jen obecný dotaz, doporučujeme využít chat v aplikaci nebo na stránkách Wolt. Odpověď dostanete obvykle do pár minut. Wolt customer support dokáže komunikovat ve vícero jazycích.
Pokud s dotazem nespěcháte a dáváte přednost emailu, pište na support@wolt.com

Promo kód Wolt – Bonus pro všechny co tento článek dočetli až do konce.

wolt panda