Wolt.com logo
Skvělé!

Wolt kredity zdarma

Zobraz kupón

Získejte Wolt kredity zdarma – je to naprosto jednoduché, do pole pro promo kód napište tento promo kód. Získáte tak zdarma 150 Wolt kreditů, které můžete uplatnit na první 3 objednávky.

Tato sleva platí pro nové uživatele (Pokračování textu…)

Wolt.com logo
Úžasné!

Wolt slevový kód

Zobraz kupón

Máme pro Vás aktuální Wolt slevový kód, se kterým získáte slevu 150 Kč.

Na první 3 objednávky získáte slevu 50 Kč, celkem tedy 150 Kč.

Slevový kód zadejte do pole „využijte promo kód“ a vychutnejte si slevu.

Slevový kód Wolt
Wolt.com logo
Nejlepší!

Wolt Praha promo kód

Zobraz kupón

Wolt Praha promo kód – Ať už jsi v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci nebo dalším městě, kde Wolt rozváží, využij náš slevový kód a získáš slevu 150 Kč.

🤗 Co je Wolt.com?

Wolt vznikl v roce 2014 ve Finsku, nyní působí ve 23 zemích a má přes 27 tisíc partnerských restaurací a 55 tisíc partnerských kurýrů, kteří rozváží nejen jídla, ale také potraviny a jiné zboží.

Wolt.com je totiž úplně skvělou aplikací, která vám pomůže najít tu nejlepší restauraci ve městě. Nejen restaurace, ale také obchody či cokoli dalšího, co ve městě potřebujete obstarat. Wolt je rozvozcem jídla, který působí ve více než 25 městech a spolupracují se stovkami restaurací. Díky jejich aplikaci můžete sledovat pohyb kurýra a mnoho dalších vychytávek. Vybírat můžete z daného typu restaurace nebo dle jídla, na jaké máte právě chuť. Doba doručení je obvykle 15-45 minut v závislosti na vzdálenosti restaurace, vytíženosti a také dle dopravy v daném městě.

Abyste mohli naplno využívat skvělých služeb této aplikace, je potřeba si ji stáhnout a zaregistrovat se. To lze buď klasicky přes emailovou adresu, nebo také přes Facebook, to už záleží jen na vás. Pak už můžete zvesela hledat ty nejvíc top restaurace a objednávat si jídlo až domů, ale také lze objednat a vyzvednout v dané restauraci nebo si ho nechat připravit a sníst u stolu přímo tam. Možnostem se takřka žádné meze nekladou, tak pojďte zahnat hlad tím nejlepším možným způsobem. Můžete také využít skvělé možnosti předobjednávky, kdy si lze jídlo objednat až 7 dní dopředu.

Máte dneska chuť na čínu, sushi, pizzu nebo třeba výbornou indickou polévku? Všechna jídla, která daná restaurace nabízí na svém jídelním lístku, vám s radostí připraví a nechá doručit až na váš vlastní talíř domů do vaší jídelny. No, není to skvělé, nápadité a nadčasové? Ušetří vám to hromadu času s nakupováním surovin a vařením, takhle máte své vysněné jídlo do hodiny, a to včetně objednávky, přímo u sebe!

S Woltem můžete jíst nejen v České republice, ale lze jejich služeb využívat také v Dánsku, Estonsku, Finsku, Gruzii, Maďarsku, Lotyšsku, Litvě, Norsku a Švédsku, prostě tam, kde je Wolt, jste i vy a naopak.

💵 Jak získat slevový kupón Wolt?

Jak získáte slevový kupón Wolt

Wolt.com nabízí mnoho slevových akcí, slevových kódů a vychytávek, které pro vás přehledně a pravidelně aktualizují. Všechny slevy a akce se dozvíte vždy včas na stránkách Wolt.com, v emailech od Wolt, pomocí newsletterů a na jejich facebookových stránkách. Dále můžete sledovat všechny slevy přehledně na našem webu, kde se dozvíte veškeré informace o slevách pro Wolt.com, včetně platnosti a podmínek uplatnění slevových kupónů.

🤔 Jak uplatnit slevový kupón Wolt?

Už jste si vybrali svůj slevový kupón Wolt a ptáte se, jak ho uplatnit? Naprosto jednoduše, jakmile si vyberete to, co chcete objednat, tak zadáte slevový kód Wolt do příslušné kolonky „Promo code“ a díky tomu získáte slevu na jídlo i rozvoz. Pak už jen doplníte, kam si jídlo necháte doručit a hurá čekat na tu nejlepší dobrotu přímo ke dveřím.

Slevový kód Wolt

🏠 Wolt.com - slevy, akce, Black Friday a další

Jaké slevy vás čekají?

Slevové kódy na jídlo i rozvoz jsou k dispozici často, a to pokaždé třeba v trošku jiné formě, nemůže se tak stát, že si nebudete moct objednat přesně takovou dobrotu, na jakou se vám právě sbíhají sliny.

Na Wolt.com ušetříte i bez slevových kupónů, a to pomocí celoplošně organizovaných akcí, jako je  Black Friday, což je nejznámější slevová akce, která se koná vícekrát do roka. Wolt.com nabízí na svých stránkách také slevy a akce, které jsou pro vás nabízeny v pravidelných intervalech, nejčastěji však na vás čekají různé slevové kupóny Wolt a ještě lepší akce při velkých kampaních. Na každou z těchto slev a slevových kupónů Wolt vás nezapomeneme včas upozornit na našich webových stránkách.

🛒 Wolt.com - doprava zdarma a cena za kurýra

Wolt.com doprava zdarma lze získat se slevovým kupónem nebo jinou akcí, která věnuje zákazníkům dopravu zdarma. Jinak zaplatíte za základní doručení (do 2 km) stojí 39,- Kč. Pokud se nacházíte dále než 2 km, doplatíte ještě dalších 10-20,- Kč za každý kilometr, dle daného města. Nejvíce za doručení zaplatíte v Praze 99,- Kč nebo v Brně 79,- Kč (a to jen v případech, kdy jste od restaurace vzdáleni 4-6 km).

🤑 Jaké jsou způsoby platby na Wolt.com?

Na Wolt.com lze platit online kartou Visa nebo MasterCard nebo přes Google Pay a Apple Pay.