Nedávno expirované kupóny


Vodafone.cz logo
Bomba!

Výhodný tarif od Vodafone

Vodafone.cz právě nabízí akční nabídku tarifu za 327Kč měsíčně

Tarif zahrnuje:
– Neomezené volání a sms do všech sítí
– 3,5 GB dat
– Roaming v EU zdarma

Vypršelo dne 31. 12. 2023

🤗 Co vám přináší Vodafone.cz?

Vodafone je jedním ze tří největších poskytovatelů mobilních služeb v České republice. Tento velmi oblíbený operátor nabízí mobilní tarify, ale také předplacené karty a samozřejmě dnes nepostradatelný vysokorychlostní internet a televizní tarify.

Jsou na českém trhu již od roku 1999, tenkrát vstoupili na trh jako Český Mobil, od roku 2000 fungovali jako Oskar a později se přidali pod skupinu Vodafone Group.

Pokrytí sítě tohoto mobilního operátora najdete až na několik málo výjimek po celé republice a taktéž pokrytí 4G LTE je již na 99% území České republiky. Vodafone má v současnosti více než 4,5 milionu zákazníků a 123 kamenných prodejen po celé České republice.

Kromě tarifů, internetu a televize můžete v jejich e-shopu koupit nejnovější modely mobilních telefonů od mnoha různých značek, a to od těch nejzákladnějších a nejlevnějších pro nenáročné uživatele, až po ty nejlepší modely pro nejnáročnější zákazníky, kteří touží po tom nejlepším možném zařízení.

💵 Jaké tarify nabízí Vodafone?

Na Vodafone.cz si můžete vybrat ideální tarif přímo pro vás. Ať už je to tarif, který vám zajistí neomezené volání nebo neomezená data, můžete si vybrat dle vámi zvolené cenové relace přesně takový tarif, který bude ušitý přesně na míru přímo vám. V nabídce mají také výhodné tarify pro studenty, pro důchodce, pro ZTP, levné tarify pro všechny nebo tarify pro podnikatele. Samozřejmě také nabízí předplacené karty, kde si dobíjíte kredit dle vlastní potřeby.

🤑 Jaký můžu mít internet od Vodafone?

Vodafone nabízí vysokorychlostní internet pro váš dům, byt či chalupu, abyste mohli být online vždy a všude. Velkou výhodou je, že nemáte žádné limity, můžete surfovat, co hrdlo ráčí, platíte jen dle vybrané rychlosti připojení. Jejich připojení je bezpečné, tak můžete v klidu projíždět internet, nakupovat, sledovat filmy apod. Veškerou instalaci provedou jejich pracovníci, vy si službu jen objednáte a o všechno ostatní se postará Vodafone.

🤔 Jak můžu s Vodafone sledovat televizi?

Vodafone svým zákazníkům přináší možnost sledování televize v perfektní kvalitě obrazu. Můžete si opět vybrat z několika možností a typů televizních tarifů. Stačí se rozhodnout, zda vám postačí 40 programů, nebo raději zvolíte zlatou střední cestu s 70 programy, případně milovníci sledování televize určitě budou nadšeni nabídkou 100 programů. Všechny tyto programy jsou v HD kvalitě, umožňují zpětné přehrávání a u vybraných tarifů máte navíc možnost videotéky v ceně nebo HBO a HBO GO v ceně tarifu.

🤗 Proč zvolit právě Vodafone?

Jedním z mnoha důvodů je například to, že se jedná o společnost s velmi výhodnou nabídkou a skvělou domluvou ohledně čehokoli, co potřebujete zřídit, dále také skutečnost, že se jedná o stabilní síť bez výpadků a se skvělým pokrytím na 99% území České republiky. Také stojí za zmínku jejich supervýhodné neomezené mobilní tarify a internet na doma.

🏠 Vodafone.cz - slevy, akce a další

Jaké slevy vás čekají?

Slevy na tematické celky, mobilní telefony, tarify, internet, televizní tarify a jiné služby jsou k dispozici poměrně často, většinou pokaždé na něco jiného, nemůže se tak stát, že si nebudete moct pořídit přesně ten tarif, televizi či internet, co vám bude nejvíce vyhovovat.

Za zvýhodněnou cenu zakoupíte pomocí slev na Vodafone.cz veškeré mobilní telefony a jiná zařízení, které na e-shopu najdete.

Na Vodafone.cz ušetříte i bez slevových kupónů, a to pomocí celoplošně organizovaných akcí, které tento operátor svým zákazníkům přináší. Vodafone nabízí na svých stránkách také slevy a výprodeje, které jsou pro vás servírovány v pravidelných intervalech. Nejčastěji však na vás čekají slevy Vodafone v různé výši. Na každou z těchto slev Vodafone vás nezapomeneme včas upozornit na našich webových stránkách.

🛒Vodafone.cz - doprava zdarma a cena poštovného

Vodafone.cz doprava zdarma platí automaticky u naprosto všech objednávek, přičemž zboží vám přiveze přepravní společnost, Česká pošta nebo můžete zboží objednat a zvolit vyzvednutí na prodejně.

Doba dodání je 2-8 pracovních dní.

Nejste-li se zbožím spokojeni, lze ho vrátit v zákonné lhůtě 14 dní ode dne, kdy vám bylo zboží doručeno, a to bez udání důvodu.

🤑 Jaké jsou způsoby platby na Vodafone.cz?

V e-shopu Vodafone.cz lze platit online kartou Visa nebo MasterCard, v hotovosti nebo kartou na prodejně a samozřejmě lze také objednat zboží na dobírku a zaplatit při převzetí v hotovosti nebo kartou.
Tato společnost nabízí také možnost splátkového prodeje, více informací najdete na stránkách Vodafone.cz nebo na prodejně.