Jak ušetřit s Uber taxi

Uber je alternativní možnost, jak se dopravit z bodu A do bodu B za velmi dobré ceny. Jedná se o online aplikaci, kterou lze použit kdekoliv a odkudkoliv. Každý řidič dostává hodnocení jízdy a proto si můžete řidiče vybrat podle zkušeností z jinými zákazníky a při zadání slevových kupónů s Uber navíc ušetříte. 

Jak si rezervovat jízdu s Uber taxi?

Největší výhoda Uberu je nízká cena přepravy pro Vás a to protože Vás neveze licencovaný řidič profesionál, ale běžný člověk, který si řízením pro Uber většinou pouze přivydělává. Další velkou výhodou je, že finální cenu znáte vždy předem ještě před objednáním vozu. Vše co potřebujete je stáhnutí si aplikace UBER. 

Jak najít a uplatnit slevové kupóny Uber taxi

I se společností Uber při už tak nízkých cenách můžete ušetřit další peníze za jízdu a to s použitím platného slevového kupónu, který lze najít na našich webových stránkách. 

Zásadní slevový kupón Uber Taxi

Se slevovým kódem Uber taxi, který zní zit52 získáte první jízdu zdarma. K dispozici jsou ale i další slevy Uber a akce Uber.

Kde se lze využít Uber taxi

Celosvětově Uber působí ve více než 70-ti zemích a téměř 500 městech.  Po České republice můžete zatím Uber taxi využít pouze v Praze a Brně.