Nedávno expirované kupóny


🤗 Co je Pojisteni.cz?

Pojisteni.cz je společnost, která byla založena v roce 2007 s cílem nabízet produkty různých pojišťoven přesně nastavených na míru každého klienta. Nabízí nejširší nabídku online pojištění v celé České republice, kdy srovnání pojišťoven budete mít hotové do jedné minuty od posledního kliku. Spokojenost jejich zákazníků můžete dohledat v zákaznickém hodnocení přímo na jejich stránkách, a tak se nemusíte ničeho bát a můžete začít vesele sjednávat vše, co právě potřebujete.

Pojisteni.cz spolupracuje a sjednává pojištění pro tyto spolehlivé pojišťovny: AXA Assistance, Slavia, UNIQA, ČSOB pojišťovna, DIRECT, Kooperativa, ERGO a ČPP. Vybírat tak můžete ze všech produktů všech těchto pojišťoven a nechat si sjednat pojistku, která pro vás bude nejlepší, nejvýhodnější a která pokryje všechna případná rizika, proti kterým chcete pojistit.

🤔 Jak ušetřit na Pojisteni.cz?

Pokud si na Pojisteni.cz necháte sjednat více produktů, nabídnou vám výhodnější ceny každého z nich, navrhnou prémiové služby apod. Nebojte se zeptat a zkonzultovat s jejich poradci vše, co vás zajímá. Lze díky Pojisteni.cz ušetřit tisíce korun, a to bez nutnosti kamkoli jít, o cokoli se prosit, tady je totiž všechno úplně jednoduché.

💵 Jaké služby a produkty Pojisteni.cz nabízí?

Jaké druhy pojištění vám nabídne Pojisteni.cz?

Pokud máte nové auto, případně vám přestane vyhovovat stávající pojistka, můžete si zde nechat spočítat cenu Povinného ručení či Havarijního pojištění na míru. Obojí si necháte sjednat přímo dle vašich představ, ať potřebujete pojistku jednoduchou, základní, nebo budete chtít přidat připojištění skel, střet se zvěří, vandalismus, živel a další doplňky, všechno najdete tady na jednom místě a za tu nejlepší možnou cenu.

Jestli se chystáte vycestovat do zahraničí či jen cestovat po České republice, nezapomeňte si najít to nejlepší a nejvýhodnější Cestovní pojištění či Pojištění storna zájezdu, abyste mohli vycestovat naprosto bez starostí s tím, co by bylo, kdyby se něco stalo apod. Pojisteni.cz nabízí pojištění jak krátkodobé, tak dlouhodobé nebo také výhodné rodinné balíčky a mnoho dalších typů pojištění.

Kategorie Zdraví zahrnuje možnost sjednat si kvalitní Úrazové pojištění, Zdravotní pojištění cizinců a také stále oblíbenější Pojištění zvířat – pes a kočka.

Sekce Majetek nabízí Pojištění nemovitosti a Pojištění domácnosti, díky nimž pokryjete veškeré případné nehody či problémy, které se stavbou a domácností souvisí a které nepochybně může zažít každý vlastník nemovitosti.

V sekci Odpovědnost najdete pojistky typu Odpovědnost zaměstnance, Odpovědnost občana, Odpovědnost za psa a kočku, Povinné ručení a Ostatní odpovědnosti. Opatrnosti není nikdy dost, a tak je každá z těchto pojistek velmi dobrou volbou, jak si zajistit vyřešení případných starostí.

Poslední kategorií v menu je Ostatní, kde najdete Pojištění právní ochrany a Kybernetická rizika, což vás ochrání před nástrahami on-line světa, nabídne například pomoc vyřešit spor s e-shopem či vyřeší za vás zneužití platební karty apod.

Na Pojisteni.cz si lze všechny jejich pojistky jednoduše spočítat na kalkulačkách, které jsou zde k dispozici, a tak vždycky předem víte, kolik vás bude daná pojistka stát a co všechno zahrnuje.

🏠 Jaké akce má Pojisteni.cz k dispozici?

Dle sezóny a aktuální nabídky Pojisteni.cz nabízí například velkou slevu na cestovní pojištění, na povinné ručení, životní pojištění, pojištění majetku apod.
Sledujte nabídku slevových kódů a kupónů a akcí pro Pojisteni.cz na naší stránce, abyste o žádnou z těchto výhod nepřišli.

Pojistit se můžete i individuálně, například nechat se pojistit na nejrůznější rizika podle potřeby. Pojisteni.cz vám nabízí skvělé zákaznické služby a jedinečný osobní přístup, o čemž se při telefonickém kontaktu s jejich poradci můžete přesvědčit sami.

🤑 Jak si sjednat pojištění na Pojisteni.cz?

A nyní to nejdůležitější... jak se nechat pojistit na Pojisteni.cz?

Veškeré informace k pojištění najdete na jejich webových stránkách, a to včetně telefonního čísla nebo e-mailu, podrobného popisu všech možných typů pojištění, pojišťoven, se kterými spolupracují apod.

Až si zjistíte všechny potřebné informace, není žádným problémem sjednat si pojištění z pohodlí domova a ušetřit tak spoustu času, který byste strávili návštěvou pobočky. Je to tak jednoduché, že to zvládne úplně každý z nás. Veškeré údaje vyplníte sami, poté pojistku zaplatíte, obdržíte dokumenty emailem a hotovo, pojistka je na světě.

🤔 Jaké další služby svým klientům Pojisteni.cz nabízí na svých stránkách?

Pro všechny své klienty Pojisteni.cz píše velice zajímavý a poučný blog, kde můžete sledovat všechny novinky ve světě pojištění, pojistné produkty, také zde najdete spoustu informací z různých odvětví pojištění, nástrahy všedního života a mnoho dalších zajímavostí.