LeoExpress.com logo
Super!

10% slevový kód Leo Express

🚂🎉 10% SLEVA NA LEO EXPRESS! 🎉🚂

✨ Ušetřete si 10 % na svých cestách s Leo Express! ✨

🚆 Rychlý, spolehlivý a pohodlný dopravce Leo Express vám nyní nabízí skvělou slevu 10 % na jízdné v Economy třídě v tarifu Dospělý. (Pokračování textu…)

Platí do 31. 12. 2024

Nedávno expirované kupóny


LeoExpress.com logo
Nejlepší!

1+1 zdarma na Leo Express

Právě teď získáte druhou jízdenku zcela zdarma. Zakupte 2 jízdenky v online rezervačním portálu Leo Express, zadejte náš slevový kód a sleva je Vaše.

Platí pro odjezdy z Hulína, Otrokovic nebo Starého Města.

Vypršelo dne 23. 8. 2023
LeoExpress.com logo
TOP!

10% slevový kód do Leo Express

10% sleva do Leo Express !

Sleva 10 % v Economy třídě v tarifu Dospělý po zadání našeho slevového kódu. Platí na komerční vlakové spoje do 31.12.

Vypršelo dne 31. 12. 2023
LeoExpress.com logo
Skvělé!

Lyže nebo snowboard jedou zdarma

Vyrazte nyní vlaky Leo Express do právě rozjeté lyžařské sezóny ve slovenských Tatrách a neplaťte nic navíc za přepravu lyží nebo snowboardu. Leo Express Vám tuto službu poskytne do konce února zcela zdarma.

Vypršelo dne 28. 2. 2022

🏠 Co je LeoExpress.com?

LeoExpress.com je český železniční a autobusový dopravce, který již takřka 10 let umožňuje lidem pohodlně cestovat nejen po České republice. Vybírat můžete z různých kategorií, které se liší jak cenou, tak komfortem, a to od třídy Economy, přes nadstandardní třídu Business až po naprostou topku v komfortu, a to Premium třídu, kde mimo jiné najdete polohovatelná kožená křesla, tichý oddíl, obědové menu nebo občerstvení pro cestující, a to všechno zcela zdarma, vše je v ceně jízdenky!

Chcete zažít pohodu, klid, nožky nahoře, cestování bez stresu, kolon a bolesti zad? Můžete sledovat krajinu, číst knihu, pracovat, jíst, povídat si, prostě všechno, co vás jen napadne, všechno, co v autě dělat nemůžete vám vlak či autobus umožní a cestování díky tomu získá úplně jiný rozměr!

Uvidíte, že si cesty s LeoExpress zamilujete a už nebudete chtít jinak!

🤔 Kam můžu s LeoExpress cestovat?

LeoExpress nabízí široké možnosti míst, které můžete díky jejich přepravě navštívit, a to nejen v České republice a na Slovensku, ale můžete s nimi vyrazit také do Polska, Německa, Rakouska, na Ukrajinu a do dalších zemí. V nabídce mají více než 120 destinací po celé Evropě, tak je opravdu z čeho vybírat a lze si zajet všude tam, kam se vám jen zachce.

A jak si jízdenku najít v pohodlí domova a rovnou koupit?

Jednoduše najedete na přehledný vyhledávač a jen se necháte vést:

Odkud jedete? Stačí vědět, odkud chcete cestovat.

Kam jedete? Sem zadáte cíl vaší cesty.

Odjezd a návrat? Zvolíte si den a čas odjezdu, případně také návrat a díky zpáteční jízdence můžete ušetřit až 20%.

Zvolte tarif a počet cestujících – zadejte požadované informace.

Přidat lyže - cestujete-li na hory, nezapomeňte na lyže.

Přidat kolo - pokud je to cyklovýlet, pak hurá zadat ještě kolo.

Nyní klikněte na tlačítko „Vyhledat spojení“ - Zobrazí se vám nabídka jízdenek dle zadaných kritérií. Teď už je jen na vás, pro co se rozhodnete a jakou jízdenku si zakoupíte.

Chystáte se koupit jízdenku přes LeoExpress.com, ale chcete při tom ještě více ušetřit? Pak není nic jednoduššího, než si prohlédnout naši nabídku slev a slevových kupónů pro LeoExpress.com.

💵 Jak získat slevový kupón na LeoExpress.com?

Jak získáte slevový kupón LeoExpress

LeoExpress nabízí mnoho slevových akcí, slevových kódů a kupónů, které pro vás přehledně a pravidelně aktualizují. Všechny slevy a akce se dozvíte vždy včas na stránkách LeoExpress.com, v emailech a sms zprávách od LeoExpress, pomocí newsletterů a na jejich facebookových stránkách. Dále můžete sledovat všechny slevy přehledně na našem webu, kde se dozvíte veškeré informace o slevách na jízdenky od LeoExpress, včetně platnosti a podmínek uplatnění slevových kupónů. Každá sleva od  LeoExpress je trošku jiná. Jednou získáte slevu za proklik přes tlačítko využít akci, jindy zase slevový kód na konkrétní jízdenku.

🤔 Jak uplatnit slevový kupón LeoExpress?

Už jste si vybrali svůj slevový kupón LeoExpress a ptáte se, jak ho uplatnit? Naprosto jednoduše, jakmile si vyberete, kdy a kam chcete jet a budete chtít zakoupit jízdenku, tak ve druhém kroku objednávky stačí zadat slevový kód LeoExpress do kolonky ,,Máte slevový kód“, kliknete na „Použít kód“, pak už jen necháte objednávku přepočítat, doplníte jméno cestujícího a přejdete k platbě jízdenky, potom už zbývá jen vyrazit na cestu!

🤗 Jak ještě ušetřit na LeoExpress.com?

LeoExpress.com má k dispozici pro své cestující Smile Club, díky kterému můžete čerpat mnoho výhod, jako sbírání kreditů, kterými lze následně zaplatit další cesty.

Ihned po registraci získáte cashback odměnu ve výši 2,5 %, do vyšší věrnostní kategorie se poté budete moct dostat po nákupu jízdenky, cateringu nebo jestliže si dobijete leo kredity. Pak už jen cestujete a z každé cesty vám část ceny vrátí v leo kreditech dle aktuální kategorie, ve které se zrovna nacházíte. To znamená, že čím více budete cestovat, tím větší odměny budete získávat.

A jaké další výhody tento klub nabízí? Odměnu až 10%, možnost storna jízdenky do leo kreditů, veškeré novinky a slevové akce se dozvíte jako první a také budete získávat exkluzivní odměny od partnerů.

Děti, studenti a senioři, kteří budou současně členy Smile Clubu, budou jako bonus získávat z každé jízdy 25% cashback v leo kreditech.

Super výhody získají také firmy a jejich zaměstnanci, veškeré informace najdete na LeoExpress.com.