Karcher.cz logo
Báječná akce

Doprava zdarma z Karcher.cz

Pokud nakoupíte v eshopu Karcher.cz za více jak 1000 Kč, získáte automaticky dopravu zdarma.

Doprava zdarma na všechny vysokotlaké čističe (tlakové myčky) Karcher.

Doprava zdarma na všechny vysavače a robotické vysavače Karcher.

Nedávno expirované kupóny


Jak ušetřit na Kärcher

Kärcher Vám usnadňuje úklid, ať už se jedná o každodenní úklid nebo mimořádný úklid. Jedná se o světovou jedničku na trhu se zaměřením na čistící systémy s dlouholetou tradicí. Jejich filozofií je inovace. Každý den pracují na tom, aby Váš život byl jednodušší, příjemnější a lepší. 

Jak získat slevový kupón a promo kód Kärcher 

Kärcher je světová jednička na trhu, kdy cena se rovná poměru kvality. Ušetřit peníze navíc můžete se slevovými kupóny Kärcher, které si lze vyhledat na našich webových stránkách. 

Jak uplatnit slevový kupón Kärcher

Kärcher má k dispozici jak kamenné prodejny, tak online obchod, ve kterém právě lze využit slevové kupóny, které si najdete u nás. Slevový kód Kärcher zkopírujte v prvním kroku objednávky při dokončení Vašeho nákupu do pole ,,Máte slevový kód?''

Kärcher slevy, akce, a další

Jak už jsme zmínili, Kärcher patří k předním světovým výrobcům a proto zde platíte za kvalitu zboží a nemůžete být z nákupem produktů zklamáni. I tak se ale Kärcher snaží Vám nákup zpříjemnit různými akcemi Kärcher jako jsou zimní a letní výprodeje Kärcher na vybrané druhy zboží, slevové kupóny Kärcher, které Vám mohou ušetřit částku z nákupu nebo dopravy zboží a další slevy Karcher, které najdete na našich stránkách. 

Kärcher  doprava zdarma a cena poštovného

Kärcher poštovné zdarma získáte při nákupu zboží nad 1.000Kč. V jiném případě si podle ceny vyberete dopravce a způsob platby, který Vám bude nejvíce vyhovovat při náupu.