Invia.cz logo
Úžasné!

Levné zájezdy na Invia.cz

Chcete jet letos na dovolenou za přijatelné peníze a užít si to naplno? Akce a slevy na Invia.cz v rámci Last Minute zájezdů Vám to plně dopřejí. Inspirujte se jejich nabídkou.

Nedávno expirované kupóny


🏠 Co je Invia.cz?

Invia.cz je cestovní agentura, která nabízí zájezdy od více než 315 cestovních kanceláří z ČR, Slovenska a Německa. Od roku 2002 jejich služeb využilo neskutečných 1,8 milionů klientů. Všechny zájezdy můžete pohodlně nakoupit přímo z vašeho domova, případně na některé z široké sítě poboček Invia. Ceny, za které Invia zájezdy nabízí, jsou shodné s cenami za zájezdy v daných cestovních kancelářích, včetně všech slev, které poskytují.

🤔 Kde se můžu s Invia ubytovat a jak si můžu zájezd zarezervovat?

Přes Invia.cz si můžete zajet či zaletět prakticky kamkoli. Pokud vás láká dovolená, která není daleko od domova, můžete si zajet vlastní či autobusovou dopravou do Chorvatska, Itálie, Rakouska, na Slovensko a nebo dovolenou realizovat v České republice. Pokud chcete zažít něco úplně nového, poznat daleké země, poznat jinou mentalitu či exotiku, můžete zvolit Dominikánskou republiku, Egypt, Kanárské ostrovy, Maledivy, Řecko, Albánii, Argentinu, Belgii, Barbados, Ekvádor, Chile, Izrael, Jamajku, Japonsko, Kanadu, Kypr, Portugalsko, Rusko, Srí Lanku, Turecko, Spojené arabské emiráty, Španělsko, Tunisko či Zanzibar a mnoho dalších zajímavých zemí.

Chcete si zájezd najít a objednat a nevíte, jak na to?

Vyberete si typ zájezdu a zvolíte základní nebo pokročilé vyhledávaní, a pak už jen doplníte:

Kam to bude? Země a destinace. Stačí vědět, kam chcete cestovat a zadat svůj cíl do vyhledávače a hned uvidíte ty nejlepší nabídky ve vaší vysněné lokalitě.

Kdy se chystáte? Odjezd a návrat. Pokud k tomu zadáte i datum, budete mít aktuální přehled všech dostupných hotelů a ubytování ve vámi zvoleném termínu.

Délka pobytu? Zvolíte, jak dlouhou dovolenou na místě chcete strávit.

Jak cestujete? Doprava. Zvolíte vlastní, autobusovou nebo leteckou dopravu dle nabídky.

Úroveň hotelu? Kategorie hotelu. Vyberete si upřednostňovaný typ ubytování.

Cena? Tady si navolíte, kolik byste do své dovolené chtěli investovat.

Hodnocení hotelu? Zde si zadáte požadované hodnocení od těch, kteří hotel navštívili před vámi.

Strava? Chcete jen snídani, večeři či obojí nebo plnou penzi? Zaškrtněte.

Typ ubytování? Nelpíte jen na hotelu? Líbí se vám ubytování v apartmánu či penzionu? Zde navolíte přesně to, co je vám blízké.

Vybavení hotelu, typ, název, vzdálenost od sjezdovky či moře apod.? To jsou další kritéria, která si můžete navolit, aby byl vybraný zájezd co nejvíce dle vašich představ.

Nyní klikněte na tlačítko „Uložit“ - zobrazí se vám nabídka ubytování dle zadaných kritérií. Teď už je jen na vás, pro které se rozhodnete.

Rezervace a kontrola – máte vybráno? Pak se držte pokynů webu Invia, dokončete svoji rezervaci. Popřípadě zaplaťte zálohu za své ubytování a vytiskněte si svou rezervaci nebo si ji uložte do svého mobilního telefonu.

Chystáte se cestovat přes Invia, ale chcete při tom ještě více ušetřit? Pak není nic jednoduššího, než si prohlédnout naši nabídku slev a slevových kupónů na Invia.cz.

💵 Jak získat slevový kupón na Invia.cz?

Jak získáte slevový kupón Invia

Invia.cz nabízí mnoho slevových akcí, slevových kódů a kupónů, které pro vás přehledně a pravidelně aktualizují. Všechny slevy a akce se dozvíte vždy včas na stránkách Invia.cz, v emailech a sms zprávách od Invia, pomocí newsletterů a na jejich facebookových stránkách. Dále můžete sledovat všechny slevy přehledně na našem webu, kde se dozvíte veškeré informace o slevách  na ubytování pro Invia, včetně platnosti a podmínek uplatnění slevových kupónů. Každá sleva od Invia je trošku jiná. Jednou získáte slevu za proklik přes tlačítko využít akci, jindy zase slevový kód na konkrétní ubytování či určitou částku, kterou vám odečtou při platbě. Vše záleží na aktuální nabídce slev od Invia.

🤗 Jak ještě ušetřit na Invia.cz?

Na Invia seženete širokou nabídku zájezdů Last minute, kdy pár dní před odjezdem pořídíte daný zájezd s výraznou slevou oproti původní ceně. Kdo si chce užít luxusní dovolenou za bezkonkurenční cenu, tak si může vesele připravit kufr a jen vybírat z atraktivní nabídky zájezdů „Na poslední chvíli“, dovolenou následně zarezervovat, dobalit kufřík a s radostí vyrazit na dovolenou snů. Velmi výhodné je také zarezervovat si zájezd s velkým předstihem, takzvaný First minute vyjde totiž taktéž na super cenu.

Sekce „Akce a slevy“ nabízí pravidelně aktualizované zájezdy, které jsou momentálně v akční nabídce za skvělou cenu, případně s dárky či bonusy navíc,

💵 Jaké jsou možnosti platby na Invia.cz?

Na Invia.cz lze za zájezd zaplatit bankovním převodem, platbou v hotovosti nebo kartou na pobočce, složením hotovosti na účet Invia v bance, online platební kartou Visa nebo Master Card, případně pomocí různých poukázek, například Sodexo, Edenred či Up.