Evolutiongroup.cz logo
Nejlepší!

Dárek od Evolutiongroup.cz

Nakoupíte-li v e-shopu Evolutiongroup.cz krásné šperky s krystaly Swarovski, jednoduché šperky bez kamenu nebo luxusní šperky s brilianty v hodnotě nad 1500,- Kč, získáte automaticky dárek zdarma a dopravu zdarma!

Nedávno expirované kupóny


🤗 Co lze koupit na EvolutionGroup.cz?

EvolutionGroup.cz je českým výrobcem a současně prodejcem originálních stříbrných šperků a bižuterie s krystaly Swarovski. Všechny výrobky jsou vyráběny šikovnými šperkařkami v Jablonci nad Nisou, jsou tedy jedinečnou ruční prací vysoké kvality a prvotřídní jakosti úplně každého vyrobeného kusu šperku. Sortiment je nesmírně široký, lze vybírat z mnoha druhů, barev, typů tak, aby každá žena byla s jejich šperky spokojena.

Jaké výrobky vám  EvolutionGroup nabízí?
Především nádherné náušnice, a to ze stříbra, bílého i žlutého zlata a nebo bižuterii. Osazené mohou být například krystaly Swarovski, přírodními perlami, syntetickými perlami, zirkony, syntetickými opály nebo pravými brilianty, a to jak pro ženy, tak malé slečny či mladé dívky. Ze stejných materiálů a s kameny nejrůznějších druhů lze koupit také náhrdelníky, náramky, prsteny, přívěsky, ale také celé soupravy, aby všechny ženy mohly celý svůj outfit doladit do toho nejmenšího detailu. Z ostatního sortimentu, který na EvolutionGroup můžete sehnat, stojí za zmínku psí obojky, brože, klíčenky, řetízky, ale také luxusní propisky a další zboží.

Pokud sháníte luxusní dárek, který potěší každou ženu, určitě si na EvolutionGroup.cz vyberete to pravé, protože tento e-shop na vás dýchne nejen luxusem, který je dostupný všem, ale také historií tradiční výroby šperků, kdy nejde o žádnou strojní výrobu, nýbrž o šikovné české ručičky jabloneckých šperkařek, které svoji profesi umí a milují a je to na výrobcích znát.

Nezapomeňte využít slevové akce a výprodeje, jejichž výčet vám nabízíme vždycky aktuálně na našich stránkách, aby byl váš nákup na EvolutionGroup.cz ještě výhodnější a abyste svoje vysněné zboží zakoupili za těch nejlepších podmínek. Nákupem v tomto obchodě určitě neprohloupíte, jistě budete nadšeni a potěšeni a jejich prsteny, náušnice, přívěsky a další šperky vás budou zdobit po mnoho let.

💵 Jak získat slevový kupón na EvolutionGroup.cz?

Jak získáte slevový kupón EvolutionGroup.cz

EvolutionGroup.cz nenabízí slevové kupony, jak všichni známe, ale místo toho nabízí mnoho slevových akcí a výprodeje, které pro vás přehledně a pravidelně aktualizují. Všechny slevy a akce se dozvíte vždy včas na stránkách EvolutionGroup.cz, v emailech od EvolutionGroup.cz, pomocí newsletterů a na jejich facebookových stránkách. Dále můžete sledovat všechny slevy přehledně na našem webu, kde se dozvíte veškeré informace o slevách pro EvolutionGroup.cz, včetně platnosti a podmínek uplatnění slevových akcí.

🤔 Jak uplatnit slevový kupón na EvolutionGroup.cz?

EvolutionGroup.cz nabízí klasické slevové kupóny, stačí je zadat do pole "mám slevový/dárkový poukaz" a získat slevu na váš nákup. Stačí, když projdete kategorie produktů a určitě najdete tu nejlepší cenu na šperky, které právě sháníte.

🏠 EvolutionGroup.cz - slevy, akce, Black Friday a další

Jaké slevy vás čekají?

Slevy na tématické celky, například náušnice, náhrdelníky, náramky, prsteny, přívěsky, soupravy atd. jsou k dispozici velmi často, a to pokaždé na jiný sortiment, takže si vyberou všichni a určitě naplní potřeby a přání každého zákazníka.

Za zvýhodněnou cenu zakoupíte pomocí aktuálních akcí a slev na EvolutionGroup.cz ty nejkrásnější šperky, které jsou vhodné jako dárek ke každé příležitosti apod.

Na EvolutionGroup.cz ušetříte i bez slevových kupónů, a to pomocí celoplošně organizovaných akcí, jako je  Black Friday, což je nejznámější slevová akce, která se koná vícekrát do roka. EvolutionGroup nabízí na svých stránkách také slevy a výprodeje, které jsou pro vás nabízeny v pravidelných intervalech, nejčastěji však na vás čekají slevy ve výši 10-30% na  EvolutionGroup  a slevy až 70% při velkých kampaních. Na každou z těchto slev a slevových akcí EvolutionGroup vás nezapomeneme včas upozornit na našich webových stránkách.

Ušetřit můžete po celý rok každý den, a to v sekci „Akce“, kde nabízí pravidelně aktualizované zboží za lepší ceny.

🛒 EvolutionGroup.cz - doprava zdarma a cena poštovného

EvolutionGroup doprava zdarma je pro každou objednávku nad určitou hodnotu, jejíž výši najdete uvedenou přímo na EvolutionGroup.cz. Zboží vám přiveze dle vašeho výběru přepravní společnost GLS, Česká pošta nebo lze zaslat na pobočku Zásilkovny.

Dodací lhůta je 2-5 pracovních dní.

Nejste-li se zbožím spokojeni, lze ho vrátit v zákonné lhůtě 14 dní ode dne, kdy vám bylo zboží doručeno, a to bez udání důvodu.

🤑 Jaké jsou způsoby platby na EvolutionGroup.cz?

V e-shopu EvolutionGroup.cz lze platit online kartou Visa nebo MasterCard, okamžitým online bankovním převodem, klasickým bankovním převodem, přes Google Pay a samozřejmě můžete objednat na dobírku a zaplatit za zboží při převzetí objednávky kartou nebo platbou v hotovosti.