Nedávno expirované kupóny


🏠 Co je Alexandria.cz?

Alexandria je jedna z největších cestovních kanceláří na českém trhu. Tato cestovní kancelář byla založena v roce 1993 a za takřka 30 let od svého vzniku si stále stojí za cílem poskytovat svým zákazníkům kvalitní služby za výhodné ceny a zajišťovat jim tak krásnou dovolenou ve všech směrech.

Hlavní nabídkou CK Alexandria jsou letní pobytové zájezdy, přičemž nejširší nabídku tvoří zájezdy do Bulharska a na řecké ostrovy. Mimo tyto destinace nabízí také dovolenou v Turecku, Španělsku, Egyptě, Tunisku, Chorvatsku nebo v Itálii, a to včetně italských ostrovů Sicílie, Sardinie a Ischia, a to letecky. V jejich nabídce ale samozřejmě také najdete zájezdy po České republice a do sousedního Slovenska, Rakouska a Maďarska.

🤔 Kde se můžu s Alexandria ubytovat a jak si můžu ubytování zarezervovat?

Na CK Alexandria můžete sehnat ubytování nejrůznějších typů a dle cenových možností každého zákazníka, a to jak do zemí blízkých, tak i vzdálených, jak vlastní dopravou, tak autobusem nebo letecky, vše záleží na nabídce a na tom, co který zákazník upřednostňuje.

Ze zahraničních nabídek dovolené má CK Alexandria k dispozici tyto země: Bulharsko, Řecko, Itálie, Chorvatsko, Malta, Dominikánská republika, Egypt, Maďarsko, Maledivy, Mauritius, Seychely, Slovensko a Slovinsko, kde můžete vybírat z nepřeberné nabídky hotelů, penzionů, rodinných hotelů, bungalovů, vil, chat, chalup a apartmánů.

Pokud zvolíte dovolenou v České republice, můžete si vybrat z dovolené na Lipně, na Českomoravské vrchovině, v Doksech, v Jičíně, v Karlových Varech nebo třeba na jižní Moravě.

A jak si pobyt najít v pohodlí domova a rovnou zarezervovat?

Jednoduše najedete na přehledný vyhledávač a jen se necháte vést:

Země, oblast, místo – Stačí vědět, kam chcete cestovat a zadat svůj cíl do vyhledávače a hned uvidíte ty nejlepší nabídky ve vaší vysněné lokalitě.

Odjezd od - do - Pokud k tomu zadáte i datum, budete mít aktuální přehled všech dostupných hotelů a ubytování ve vámi zvoleném termínu.

Délka pobytu – Zvolíte si délku vaší dovolené.

Typ dopravy, typ stravy, typ ubytování, kategorie hotelu, vzdálenost od pláže – další možnosti hledání, kdy pokud vyplníte všechno, najdete přesně to, co hledáte.

Kolik vás bude - Jedete sám/sama nebo jako pár, či na skupinový pobyt? Jedná se o dovolenou s dětmi? Doplňte tyto informace do vyhledávání a Alexandria vám najde ideální rezervaci dle vašich požadavků.

Nyní klikněte na tlačítko „Hledej“ - Zobrazí se vám nabídka ubytování dle zadaných kritérií. Teď už je jen na vás, pro které se rozhodnete.

Rezervace a kontrola – Máte vybráno? Pak se držte pokynů webu CK Alexandria, dokončete svoji rezervaci. Popřípadě zaplaťte zálohu za své ubytování a vytiskněte si svou rezervaci nebo si ji uložte do svého mobilního telefonu.

Chystáte se koupit zájezd přes Alexandria.cz, ale chcete při tom ještě více ušetřit? Pak není nic jednoduššího, než si prohlédnout naši nabídku slev a slevových kupónů pro Alexandria.cz.

💵 Jak získat slevový kupón na Alexandria.cz?

Jak získáte slevový kupón Alexandria

Alexandria nabízí mnoho slevových akcí, slevových kódů a kupónů, které pro vás přehledně a pravidelně aktualizují. Všechny slevy a akce se dozvíte vždy včas na stránkách Alexandria.cz, v emailech a sms zprávách od Alexandria, pomocí newsletterů a na jejich facebookových stránkách. Dále můžete sledovat všechny slevy přehledně na našem webu, kde se dozvíte veškeré informace o slevách  na ubytování pro Alexandria, včetně platnosti a podmínek uplatnění slevových kupónů. Každá sleva od Alexandria je trošku jiná. Jednou získáte slevu za proklik přes tlačítko využít akci, jindy zase slevový kód na konkrétní ubytování.

🤗 Jak ještě ušetřit na Alexandria.cz?

Na Alexandria získáte slevu i za last minute nebo konkrétní slevy popsané v záložce „Akční nabídky a programy“.

V sekci „Last minute“ seženete aktuálně platné zájezdy „na poslední chvíli“ s velmi výraznou slevou, doslova za zlomek původní ceny.

V sekci „Akční nabídky a programy“ si přečtěte o slevách například: sleva za platbu on-line, sleva pro dospělé osoby na přistýlkách, sleva pro seniory v programu „Senior 55“, různé slevy pro děti (dítě pobyt a strava zdarma, nebo jen pobyt zdarma, dvě děti zcela zdarma ve vybraných termínech a další extra výhodné slevy při cestování rodičů s dětmi), slevy u zájezdů označených logem „e-sleva“ a další nabídky na jejich stránce.

👉 Jak uplatnit slevový kupón CK Alexandria

Objevili jste zájezd snů a chcete ušetřit a využít slevový kód CK Alexadria?

Mimo klasický Alexandria slevový kód můžete ještě ušetřit díky rezervaci online zadáním svého emailu a díky platbě předem. Odměna v podobě slevy Vás na CK Alexandria nemine.

🤑 CK Alexandria slevy, akce a další

S cestovní kanceláři Alexandria.cz si užijete dovolenou snů a ještě ušetříte. K dispozici jsou Vás dětské slevy, seniorské slevy, last minute slevy CK Alexandria, množstevní slevy a zvýhodněné ceny. O pravidelných slevových kupónech Alexandria, výprodejích a slevách Vás budete pravidelně informovat na našich webových stránkách.

👣 Alexandria doprava zdarma a cena poštovného

Dopravu zdarma na Alexandria.cz získáváte při nákupu jakéhokoliv zájezdu, ohledně něhož Vám budou poslány veškeré informace po zakoupení na Vaši emailovou adresu zcela zdarma.