Nedávno expirované kupóny


Airbnb.cz logo
Báječné!

Nejlevnější ubytování kdekoli po světě ...

Chystáte se cestovat a hledáte nejlevnější ubytování? Vyzkoušejte osvědčený a velice oblíbený portál Airbnb.cz, zadejte místo kam se chcete podívat a už si jen vyberte to správné bydlení pro Vás.

Vypršelo dne 31. 12. 2022

Jak ušetřit na Airbnb ?

Airbnb je internetový portál zprostředkující ubytování pro hosty a také portál dohazující klienty pro ubytovatele.

Airbnb nabízí levnější ubytování ve všech lokalitách, ale hlavně v těch cenově jinde nedostupných a při dobré volbě také příležitost nahlédnout do života místních. Nejste anonymní hotelový host, pokud si vyberete bydlet u místních, jste host pána domu. Airbnb je totiž ubytování v soukromí u lidí, kteří mají třeba volný pokoj nebo byt a rádi by si přivydělali. Pokud nemáte zájem bydlet s místními, stačí si zakliknout, že máte zájem o celou nemovitost.

Díky Panda Kuponům na tomto internetovém portálu ušetřite, jelikož pro Vás máme celou škálu slev do Airbnb.

Vyberte si aktuální slevový kód Airbnb

Z naší nabídky si vyberte aktuální slevový kód Airbnb. Snažíme se Vám stále přinášet nové platné slevové kupóny Airbnb. Pomůže Vám to ušetřit peníze a čas, neboť všechny slevy jsou přehledně na jednom místě.

U vybrané slevy Airbnb stačí kliknout na tlačítko “Zobrazit kupón” nebo "Využít akci".

Otevře se vám nové okno se stránkami portálu a v původním okně se zobrazí slevový kód Airbnb. Pro jednodušší používání si ho zkopírujte do schránky, můžete si ho také zapamatovat. V případě, že jste využili akci se Vám sleva automaticky aktivuje.

Jak funguje Airbnb? Z čeho se skládá cena ubytování?

Airbnb nabízí tři typy rezervací:

  • Společný pokoj
    Obdoba hostelu, v místnosti spolu s vámi spí buď majitel, nebo jiní hosté. Platíte si za postel a sdílíte společné prostory.
  • Soukromý pokoj
    Alternativa k hotelu, kdy máte vlastní pokoj, ale v domě bydlí další lidé. Platíte si za celý pokoj, ale sdílíte společné prostory.
  • Celý dům/byt
    Celá nemovitost je Vaše na délku pobytu jakou jste si zaplatil, nikdo by Vás neměl rušit.

Vyhledávání nemovitosti je jednoduché, stačí zadat destinaci, datum pobytu a počet osob. Výsledky hledání lze filtrovat dle ceny, vybavení, velikosti bytu, storno podmínek, typu nemovitosti nebo jazyka hostitele.

Cena za ubytování na Airbnb se skládá z vlastní ceny, poplatku za úklid (volí ho hostitel), poplatku za služby (provize pro Airbnb) a daní (odvádí se státu nebo městu). Po odeslání žádosti o ubytování se na kartě zablokuje celková suma a čeká se na potvrzení rezervace ze strany hostitele.

Existuje několik způsobů, jak si můžete ubytování na Airbnb rezervovat. Někteří hostitelé chtějí hosta poznat před tím, než potvrdí jeho rezervaci, zatímco jiní raději zredukují čas, který je k vyřízení žádostí potřeba a využívají “okamžité rezervace”.

Airbnb umožňuje hostitelům vybrat si ze tří standardních storno podmínek (Flexibilní, Mírné a Přísné), které se budou uplatňovat k ochraně hostů i hostitelů.

Důležité jsou hodnocení a recenze Airbnb, podle hodnocení klientů a jejich recenzí si můžete udělat obrázek o tom, jak bude Váš pobyt vypadat.

Zákaznická podpora Airbnb je online 24/7 kdekoliv na světě. Můžete se na ni obrátit s jakýmkoliv problémem.

Máte nemovitost, kterou chcete pronajmout a něco si přivydělat přes Airbnb?

To není žádný problém. Airbnb Vás provede jednoduchým registračním formulářem a ověřením Vaší totožnosti a můžete začít vydělávat. Čím přátelštější hostitel budete, tím více získáte kladných recenzí a tím Vám i Airbnb pošle více hostů. V některých městech (Praha) a turistických destinacích se Airbnb může stát Vaším hlavním příjmem.

Výdělek přes Airbnb

Zajímá tě kolik by sis mohl měsíčně vydělat přes Airbnb? Klikni na Airbnb kalkulátor.

Sleva 1058 Kč do Airbnb na první rezervaci