Nedávno expirované kupóny


Jak ušetřit na Urban-sport

Urban-sport.cz je internetová pobočka libereckého obchodu se sportem. Naleznete zde stejný sortiment jako na prodejně a co víc, nakupujete z pohodlí domova nebo si můžete zkrátit čas v práci. 

Jak získat slevový kupón Urban-sport

Určitě i Vy rádi nakupujete za lepší ceny. Kdo by nechtěl ušetřit? Nyní máte možnost ušetřit se slevovými kupóny Urban-sport, které jsou pro Vás k dispozici na našich webových stránkách. 

Jak uplatnit slevový kupón Urban-sport

Pokud jste si našli svůj slevový kód Urban-sport, už jste kousek od toho, abyste nakoupili se slevou. V prvním kroku objednávky v košíku uplatníte Váš kód zadáním kódu slevy Urban-sport do příslušného pole ,, dárky a slevy'' a sleva Vám bude automaticky odečtena. 

Urban-sport slevy, akce, a další

Díky slevovému kódu lze ušetřit 3% za Váš nákup na Urban-sport.cz. Black Friday Urban-sport Vám ušetří až 80% za Váš nákup. Zimní výprodej a letní výprodej Urban-store se postarají o sezónní slevy, kdy za nové zboží mimo sezónu ušetříte. Další slevové akce Urban-sport v podobě slevových kupónů jsou zveřejněny ihned po schválení Urban-sport. 

Urban-sport doprava zdarma a cena poštovného

Dopravu zdarma Urban-sport získáte při osobním odběru nebo při objednávkách v hodnotě nad 2.999Kč. V jiném případě zaplatíte za poštovné 99Kč.