Jak ušetřit na Travelportal

Travelportal je online cestovní kancelář, která Vám nabídne cestování do všech možných koutů světa. Nejste si jisti cenou? Na Travelportal.cz máme i srovnávač cen, kdy budete vědět přesně na čem jste. 

Jak získat slevový kupón Travelportal

I Travelportal si občasně připraví výhodné slevy a slevové kupóny Travelportal, které Vám zvýhodní Váš nákup. 

Travelportal drogerie slevy, akce, a další

Slevy jsou individuální a pravidelně se střídají. Jednou tak máte možnost zakoupit výhodně Last Minute zájezdy, jindy zase First Minute zájezdy nebo Poznávací zájezdy. Akce Travelportal jsou vždy zveřejněny na našich nebo jejich webových stránkách. Někdy lze také využít slevové kupóny nebo jiné slevy Travelportal.

Travelportal slevy, akce, výprodeje a další

Slevy jsou individuální. Akční nabídky  Travelportal jsou na jednom místě pohromadě ať využijete možnost si vyhledat výprodeje Travelportal a další akce na našich webových stránkách nebo přímo na stránkách Travelportal.cz.J Zakupte výhodně Last Minute zájezdy, jindy zase First Minute zájezdy nebo Poznávací zájezdy.

Platba zájezdu Travelportal

Platba zájezdů se může liší podle typu zájezdu. Záleží při jaké akci nebo za jakých pravidel zakoupíte zájezd. Nejste-li si jisti poradí Vám zaměstnanci cestovní kanceláře v podobě chatu nebo pomocí emailu na jejich webových stránkách. využít můžete telefonní linky Travelportal.