🏠 Co je TravelPortal.cz?

TravelPortal.cz nabízí moře zájezdů z celého světa na jedné adrese. V jejich portále je zapojeno více než 90 cestovních kanceláří, takže se opravdu nemusíte bát, že si z milionů zájezdů nevyberete.

Zanzibar, Spojené Arabské Emiráty, Maledivy, Dominikánská republika, Srí Lanka, Thajsko, Tanzánie, Barbados, Brazílie, JAR, Kajmanské ostrovy, Kuba, Keňa, Mauritius, Panama, Peru, Seychely, Vietnam a spoustu dalších exotických destinací, o kterých sníte odmalička, máte nyní na dosah ruky. Stačí jen objednat a prožít dovolenou vašich nejtajnějších představ.

Pro ty, kterým letadlo nic neříká a neradi se příliš vzdalují od České republiky, mají širokou nabídku evropských zemí, jako třeba Slovensko, Rakousko, Itálie, Chorvatsko, Maďarsko, Polsko, Německo a mnoho dalších. Vybere si opravdu úplně každý!

TravelPortal je tady pro všechny, kteří milují cestování, kteří rádi objevují nová místa a kteří chtějí v životě mnoho vidět, mnoho prožít. Ceny za zájezdy, které zde nabízí, jsou často bezkonkurenční, tak se nemusíte bát, že budete výběru litovat.

Pokud nevíte přesně, kam byste se rádi podívali, můžete vybírat dle požadovaného typu zájezdu, jestli se jedná o dovolenou u moře, dovolenou s dětmi nebo dovolenou s aquaparkem. Milujete poznávací zájezdy? Pak si pečlivě projděte nabídku a zjistíte, že vůbec nevíte, kam jet dříve. Kdo má málo času, ale přesto si chce někam vyrazit, si zajisté vybere z eurovíkendů, které TravelPortal nabízí. Až nebudete vědět, co dát babičce a dědovi pod stromeček, tak zapřemýšlejte, zda nezvolit originální dárek v podobě dovolené pro seniory a dopřát jim tak něco, co si sami určitě nekoupí. A co ještě můžete v menu najít? Třeba exotickou dovolenou, dovolenou s potápěním, ale také zimní lyžařské zájezdy do těch nejvyhledávanějších destinací, kde si zalyžujete, užijete příjemného zimního sluníčka, blýskavého sněhu a originální zábavy, kterou zažijete jen na horách.

🤔 Kde se můžu s TravelPortal.cz ubytovat a jak si můžu ubytování zarezervovat?

Přes TravelPortal můžete rezervovat zájezd či dovolenou, a to prakticky kdekoliv. Ať už se jedná o zahraniční pobyt v Chorvatsku, Thajsku nebo Austrálii, eurovíkend, dovolenou pro seniory či exotický nebo lyžařský zájezd kdekoli vás jen napadne, tohle všechno a ještě mnohem víc vám TravelPortal splní.

🤓 A jak si zájezd najít pěkně z pohodlí domova a rovnou zarezervovat?

Kam se chystáte? Stačí vědět, kam chcete cestovat a zadat svůj cíl do vyhledávače a hned uvidíte ty nejlepší nabídky ve vaší vysněné lokalitě.

Kdy se chystáte? Pokud k tomu zadáte i datum, budete mít aktuální přehled všech dostupných hotelů a ubytování ve vámi zvoleném termínu.

Na jak dlouho? Doplníte, kolik dní chcete na dovolené strávit.

Kolik vás bude? Jedete sám/sama nebo jako pár, či na skupinový pobyt? Jedná se o dovolenou s dětmi? Doplňte tyto informace do vyhledávání a TravelPortal vám najde ideální rezervaci dle vašich požadavků.

Cena? Zvolte si cenu, jakou jste ochotni za vysněnou dovolenou zaplatit.

Nyní klikněte na tlačítko „Hledat“ - Zobrazí se vám nabídka ubytování dle zadaných kritérií. Teď už je jen na vás, pro které se rozhodnete.

Chystáte se ubytovat přes TravelPortal, ale chcete při tom ještě více ušetřit? Pak není nic jednoduššího, než si prohlédnout naši nabídku slev a akcí na TravelPortal.

💵 Jak získat slevu na TravelPortal.cz?

Jak získáte slevu na TravelPortal

TravelPortal nabízí mnoho slevových akcí a nabídek, které pro vás přehledně a pravidelně aktualizují. Všechny slevy a akce se dozvíte vždy včas na stránkách TravelPortal.cz, v emailech a sms zprávách od TravelPortal, pomocí newsletterů a na jejich facebookových stránkách. Dále můžete sledovat všechny slevy přehledně na našem webu, kde se dozvíte veškeré informace o slevách na ubytování pro TravelPortal, včetně platnosti a podmínek uplatnění těchto akcí. Každá sleva od TravelPortal je trošku jiná. Jednou získáte slevu za proklik přes tlačítko využít akci, jindy zase slevu na konkrétní ubytování.

🤗 Jak ještě ušetřit na TravelPortal.cz?

Můžete ušetřit třeba výběrem své dovolené mezi nabízenými Last minute zájezdy, které jsou na poslední chvíli zlevněny o velmi zajímavou částku, stačí si jen zabalit kufr a vyrazit. Pokud máte rádi plánování, sázíte na jistotu a nestojíte o žádný stres s cestou spojený, tak můžete zvolit některý z First minute zájezdů, které jsou první dny v nabídce za zvýhodněnou cenu, a pak už jen čekat vybraný termín vaší dovolené, v klidu si všechno přichystat a vyrazit na tu nejkrásnější dovolenou. Sledujte nabídku a využívejte všech výhod, které vám TravelPortal.cz nabízí!