Gorenje.cz logo
Báječné!

25% sleva na varné desky Gorenje

Zobraz kupón

Vybavte si svou kuchyni spotřebiči značky Gorenje a ušetřete s našimi slevovými kódy. Vybrané varné desky nyní se slevou 25% po zadání slevového kódu v Gorenje.cz

Platí do 31. 12. 2024
Gorenje.cz logo
Bezva!

Výprodej kuchyní Gorenje

Na Gorenje.cz v sekci Kuchyně můžete objevit i výprodej kuchyní z expozic, které byly vystavené a díky tomu je prodávají za velice výhodnou výstavní cenu s výraznou slevou!

Gorenje.cz logo
Skvělé!

10% sleva na Gorenje.cz

Získejte slevu 10% na další nákup na Gorenje.cz! Napište recenzi produktu Gorenje, který vlastníte a společnost Gorenje vám jako poděkování věnuje slevu 10% na příští nákup!

Gorenje.cz logo
Úžasné!

Až 15% sleva na Gorenje.cz

Přihlásíte-li se k odběru newsletteru Gorenje, nejenže vám už neunikne žádná sleva, akce či novinka, ale navíc získáte slevový kód s 15% slevou na vybrané výrobky!

Nedávno expirované kupóny


Gorenje.cz logo
Bomba!

5% slevový kód do Gorenje.cz

Zobraz kupón

5% sleva a doprava zdarma z Gorenje.cz!

Dodatečná sleva 5% na všechny již zlevněné produkty z Black Friday a doprava zdarma na ně. Platí i na zlevněné produkty v rámci BF akce.

Vypršelo dne 24. 11. 2023
Gorenje.cz logo
Nejlepší!

73% sleva do Gorenje.cz !

Zobraz kupón

Gorenje slaví narozeniny a připravili si pro Vás tuto jedinečnou akci, kdy při koupi 2 produktů získáte ten levnější se slevou 73%. Stačí při nákupu zadat tento slevový kód a sleva se Vám automaticky odečte.

Pokud plánujete (Pokračování textu…)

Vypršelo dne 30. 4. 2023