Jak ušetřit na Contours

Co je to Contours? To je Fitness trochu jinak a to pouze pro ženy. Ano, slyšíte dobře. Kvalitní ženské fitko, které má pobočky ve větších městech České republiky jako jsou Praha, Plzeň, Ostrava, Olomouc, Brno, České Budějovice, Teplice, Kopřivnice a další pobočky. Jedná se o kruhové tréninky, kdy se cvičí ve skupinách po 45 sekundách na každém z osmi stanovišť. Celková doba cvičení je 30 minut, takže se pořádně zapotíte. Cvičit můžete kratší, ale i delší dobu. Po celou dobu tréninku na Vás dohlíží zkušená trenérka. Všechny podrobné informace najdete na jejich webových stránkách. Získejte 7 dní fitness zdarma a vyzkoušejte si Contours na vlastní kůži.

Jak získat slevu Contours

Slevy a nabídky na Contours.cz najdete na našich internetových stránkách nebo přímo na webových stránkách Contours.cz

Jak získat fitness pro ženy zdarma na Contours

Zaujalo Vás Contours fitness pro ženy a rádi byste si to nezávazně vyzkoušely ať víte, do čeho jdete? Na webových stránkách Cotours.cz vyplníte formulář, kde uvedete své kontaktní údaje a vyberete si pobočku, která Vám bude nejblíž a objednáte si týden cvičení zdarma a rovnou si zarezervujete čas úvodní hodiny, aby se Vám trenérka mohla plně věnovat. Další lekce na kruhového cvičení pro ženy už si rezervovat nemusíte. Součástí týdne zdarma jsou lekce zumby, lekce pilates, lekce bříšních tanců, a podobně. Na konci týdne se sami rozhodnete zda si členství v ženském fitness prodloužíte.

Proč vyzkoušet fitness pro ženy Contours?

První týden cvičení pro ženy je zdarma, Shodíte tuky a zformujete postavu. Ukáži Vám cvičení pro ženy doma a cvičení pro ženy v posilovně. Sestaví Vám cvičební plán na míru dle možností a omezení. Budete se cítit plni energie a to za zkoušku stojí.