Nedávno expirované kupóny


Jak ušetřit na Euronics

Euronics Vám nabízí spotřební elektroniku všeho druhu, vybavení pro dům a zahradu. Najdete zde televize, počítače, pračky, mrazničky, chladničky, notebooky, telefony, vrtačky, žárovky a další.  Po České republice mají velké množství poboček. 3 velké sklady. Disponují vlastní dopravou, internetovým obchodem, kde máte vše pohromadě a taky velmi dobrým servisem služeb.

Jak získat slevový kupón Euronics

Slevové kupóny nejen Euronics si můžete vyhledat na našem slevovém portálu.

Jak uplatnit slevový kupón Euronics

V prvním kroku objednávky pod seznamem Vámi vybraného zboží najdete pole ,,Máte slevový kód/poukaz.'' Slevový kód Euronics zkopírujte a vložte do příslušného pole.

Euronics slevy, akce, Black Friday a další

Euronics výprodeje Vám nabízí vybraní druhy zboží, které jsou pro Vás pravidelně obměňovány. Euronics Black Friday Vám na vybrané zboží ušetří až 50%. Ušetřete peníze navíc i s Euronics Dny Marianne a s nákupy Euronics OnaDnes. Slevové kupóny Euronics Vám ušetří peníze navíc z nákupu nebo za dopravu zboží.

Euronics doprava zdarma a cena poštovného

Euronics poštovné zdarma využijete při osobním odběru na prodejně. Zboží si nechte poslat s Českou poštou – balík Na poštu je za 89 Kč nebo balík Do ruky je za 89 Kč, DPD Private je za 99 Kč, Euronics komfort je za 599 Kč, TopTrans je za 399 Kč, Běžná doprava bez služeb je za 399 Kč. Za zboží odeslané dobírkou si připlatíte 39Kč navíc. Plaťte online kartou, převodem nebo v hotovosti na prodejně či na dobírku.