Chata.cz logo
Nejlepší akce

Katalog Chaty a chalupy zdarma

Nechte si zaslat zdarma z webu Chata.cz katalog.

V katalogu naleznete stovky chat, chalup, apartmánů, rekreačních domů, vinných sklípků, … ve všech regionech České a Slovenské republiky.

🏠 Co je Chata.cz?

Chata.cz je online rezervační portál, kde si můžete pronajmout chatu nebo chalupu, a to přímo z pohodlí vašeho domova. V nabídce je více než 1000 objektů, mezi kterými snadno, rychle, bezpečně a bez starostí najdete a zarezervujete vámi vybrané ubytování kdekoli v České republice a na Slovensku.

Pokud jste milovníkem dovolené v naší republice, pak si budete chrochtat blahem, až uvidíte ohromnou nabídku přímo u nás. Ať už chcete na letní či zimní dovolenou, Silvestrovský pobyt nebo do vinného sklípku, případně budete chtít u chalupy bazén nebo s vámi cestuje pes, všechny zapeklité situace vám na Chata.cz pomohou vyřešit a najít to nejlepší právě pro vás. Srovnejte si v hlavě, jaké požadavky máte, zda je pro vás nutné wifi připojení, jestli máte děti a zajímá vás vyžití pro ně – hřiště či bazén, jestli je k objektu také parkovací místo a další kritéria, která vás napadnou.

Na Chata.cz najdete reálné recenze od návštěvníků, kteří už ubytování absolvovali a kteří se podělili o to, jak se jim tam líbilo, případně jaké problémy řešili a zda by dané ubytování doporučili dále.

Pokud máte i vy svoji chatu, kterou byste chtěli pronajímat, pak neváhejte a začněte pasivně vydělávat na svém vlastním ubytování. Veškeré informace a podmínky najdete na Chata.cz.

🤔 Kde se můžu s Chata.cz ubytovat a jak si můžu ubytování zarezervovat?

Přes Chata.cz můžete najít a zarezervovat ubytování prakticky kdekoliv v České republice a na Slovensku. Ať už se jedná o pohodovou dovolenou někde u rybníka, letní či zimní dovolenou na horách nebo se chcete ubytovat v některém z větších měst či poblíž jednoho z oblíbených lázeňských měst, určitě budete mít z čeho vybírat. Záleží jen na vás, jaké místo a jaké vyžití upřednostňujete a vyhledáváte.

Chaty a chalupy k pronájmu, jak název těchto webových stránek napovídá, nejsou na Chata.cz nic neobvyklého, nabízí ale také penziony, apartmány či hotely. Nejoblíbenější ubytování po České republice a na Slovensku, jako je ubytování na Lipně, na Šumavě, na jižní Moravě, v Jeseníkách, Orlických horách, Beskydech či Krkonoších, v Třeboni, v Tatrách, ve Slovenském ráji, na Malé nebo Velké Fatře či kdekoli jinde u nás nebo na Slovensku, to vše získáte nejvýhodněji a jen na pár kliknutí. Je jen na vás, kam se rozhodnete jet na svou příští dovolenou či prodloužený víkend.

A jak si pobyt najít v pohodlí domova a rovnou zarezervovat?

Kam se chystáte? – Stačí vědět, kde se chcete ubytovat a zadat svůj cíl do vyhledávače a hned uvidíte ty nejlepší nabídky na vámi vysněném místě.

Kdy se chystáte? - Pokud k tomu zadáte i datum, budete mít aktuální přehled všech dostupných chat, chalup, penzionů a hotelů a dalšího ubytování ve vámi zvoleném termínu.

Kolik vás bude? - Jedete sám/sama nebo jako pár, či na skupinový pobyt? Jedná se o pobyt s dětmi? Doplňte tyto informace do vyhledávání a Chata.cz vám najde ideální rezervaci dle vašich požadavků.

Nyní klikněte na tlačítko „Hledat“ - Zobrazí se vám nabídka ubytování dle zadaných kritérií. Teď už je jen na vás, pro které se rozhodnete.

Rezervace a kontrola – Máte vybráno? Pak se držte pokynů webu Chata.cz, dokončete svoji rezervaci. Popřípadě zaplaťte zálohu za své ubytování a vytiskněte si svou rezervaci nebo si ji uložte do svého mobilního telefonu.

Chystáte se ubytovat přes Chata.cz, ale chcete při tom ještě více ušetřit? Pak není nic jednoduššího, než si prohlédnout naši nabídku slev a slevových kupónů do Chata.cz.

💵 Jak získat slevový kupón na Chata.cz?

Jak získáte slevový kupón pro Chata.cz

Chata.cz nabízí mnoho slevových akcí, slevových kódů a kupónů, které pro vás přehledně a pravidelně aktualizují. Všechny slevy a akce se dozvíte vždy včas na stránkách Chata.cz, v emailech a sms zprávách od Chata.cz, pomocí newsletterů a na jejich facebookových stránkách. Dále můžete sledovat všechny slevy přehledně na našem webu, kde se dozvíte veškeré informace o slevách  na ubytování pro Chata.cz, včetně platnosti a podmínek uplatnění slevových kupónů. Každá sleva od Chata.cz je trošku jiná. Jednou získáte slevu za proklik přes tlačítko využít akci, jindy zase slevový kód na konkrétní ubytování.

🤗 Jak ještě ušetřit na Chata.cz?

Na Chata.cz získáte slevu za Last Minute nabídky. Pokud chcete získat ubytování za tu nejlepší možnou cenu, sledujte nabídku Last Minute, mějte připravený kufr a odjeďte hned, jakmile se objeví volná chata, chalupa či penzion za super cenu.