Bonatex.cz logo
Nejlepší nabídka

100Kč sleva na Bonatex.cz

Na Bonatex.cz si můžete vybírat ze širokého sortimentu, barev a druhů a to nejen povlečení. Navíc získáte slevu na první nákup 100Kč. Stačí se přihlásit k odběru Bonatipů a sleva Vám bude odeslána na Vaší emailovou adresu. (Pokračování textu…)

Nedávno expirované kupóny


Bonatex.cz logo
Bezkonkurenční nabídka

20% sleva na Bonatex.cz

Letní sleva 20% na Bonatex.cz. Nakupujte nad 999Kč, zadejte slevový kód na konci objednávky a sleva Vám bude automaticky odečtena. Neplatí na zlevněné zboží a novinky.

Vypršelo dne 1. 7. 2020
Bonatex.cz logo
Bezkonkurenční nabídka

25% sleva na Bonatex.cz

Zobrazit kupón

Ušetřete 25% za Váš nákup v hodnotě nad 1.000Kč a získejte dopravu zdarma navíc. Zadejte slevový kód na konci objednávky a sleva Vám bude automaticky odečtena.

Vypršelo dne 5. 4. 2020

Jak ušetřit na Bonatex

Na co se můžete na Bonatex těšit? Nakoupíte zde bytový textil. Povlečení, župany, prostěradla, potahy na sedačky, přikrývky, polštáře a další. Zboží je kvalitní za přijatelné ceny. Pokud však rádi ušetříte, stačí použít slevový kupón Bonatex.

Jak získat slevový kód Bonatex

Slevový kupón Bonatex je pro Vás k dipozici na našich webových stránkách.

Jak uplatnit slevový kód Bonatex

Vyberte si své zboží, přejděte k nákupu zboží a v prvním kroku objednávky pod Vámi vybranými produkty do pole ,,Zde můžete uplatnit slevový kód'', okopírujte příslušný slevový kód Bonatex.

Slevový kód Bonatex

Bonatex slevy, akce, Black Friday a další

Kromě pravidelného výprodeje Bonatex můžete využít i sezonní slevy Bonatex a akce jako jsou například Black Friday Bonatex, kde na Vás čekají slevy až 50%. Kromě toho pro Vás pravidelně aktualizuje slevové kupóny Bonatex, kdy ušetříte nejen za Váš nákup, ale ušetřit můžete i za dopravu zboží.

Bonatex doprava zdarma a cena poštovného

Zboží Vám Bonatex odešle až domů. Výběr máte z několika dopravců. Zboží si můžete nechat odeslat i na dobírku nebo si ho vyzvednout zdarma na prodejně. Dopravu zdarma Bonatex získáte při nákupu nad 1.799Kč. Platit lze kartou online, převodem nebo při přebírce zboží na dobírku.