Nabídka práce

Textař / Copywriter

Práce z domova

Koho hledáme?

Hledáme do našeho malého týmu kreativního, šikovného a spolehlivého člověka, který nám pomůže s provozem webu Panda Kupóny.

Jsi kreativní? Baví tě psát texty? Umíš psát bez gramatických chyb? Máš dobré nápady? Miluješ nakupování a slevy? Chceš pracovat z domova? Pak jsi to ty!

Jak je práce časově náročná?

Chceš práci z domova, kterou můžeš vykonávat kdykoliv máš čas? Pak jsi na správném místě. Práci budeš vykonávat z domova nebo odkudkoliv. K práci potřebuješ jen počítač a přístup k internetu.

Pracovní dobu si určuješ ty!

Jaké jsou požadavky?

Jsi kreativní? Samostatný? Baví tě psát texty do blogu? Baví tě hledat na internetu a miluješ nakupování? Umíš pracovat ve Wordu a orientuješ se na internetu? Pak nic víc nepotřebuješ. Předchozí zkušenosti nejsou nutností.

Umíš kromě češtiny psát v dalším cizím jazyce (Slovenština, Polština, Maďarština, nebo jiný)? Cizí jazyk je pro Tebe výhodou, ale ne podmínkou. Čím víc jazyků ovládáš, tím víc práce jsme Ti schopni poskytnout. Ale, i bez jazyků o práci není nouze. Google translator nebo kopírování cizích textů neuznáváme!

Pro koho je práce vhodná?

Jedná se o práci na dohodu. Práce je vhodná především pro maminky na mateřské dovolené, studenty, nebo i OSVČ.

Co mě čeká?

Především budeš psát texty. Texty na náš web, texty do našeho blogu, PR texty do magazínů. Hledat slevy a vytvářet slevové kupóny.

Kolik si vydělám?

Nebudeš pracovat v hodinové sazbě, takže kolik si vyděláš bude záležet především na Tobě. Pro začátek ti při práci na dohodu můžeme platit jako přivýdělek do 10 000 Kč měsíčně. Preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Zaujala tě tato nabídka? Pak nám napiš do našeho emailu info@pandakupony.cz nebo zprávou na náš Facebook pár slov o sobě a my si Tě rádi vyzkoušíme.