Black Friday na Zalando Lounge

Mnohými velmi očekávaná akce s názvem Black Friday na Zalando Lounge vypukne již na konci listopadu. Tato nákupní horečka vypukne již 22.11.2021 a její konec je naplánován na 30.11.2021. Tato akce bude navíc zcela odlišná od všem dobře známých nákupů v akcích se stejnojmenným názvem Black Friday. Její výjimečnost bude tkvít v tom, že akce na Zalando Lounge budou vždy tématické. Každý den tedy budete moci v tomto Cyber Weeku lovit zboží z různých kampaní i různých značek. Každá jednotlivá kampaň bude navíc vždy spuštěna v různých časech, a tudíž budete mít mimořádnou příležitost na to, ulovit si své nejlepší nabídky, a to třeba hned ráno, popřípadě odpoledne či až večer. Věřte nám, že tyto slevové nabídky vás doslova a do písmene pohltí.

sideways fashion lady wearing black
Black Friday na Zalando Lounge

Co je Black Friday?

Označení Black Friday v sobě nese neformální název pro nákupní den, který se v USA slaví po svátku Díkuvzdání. Jedná se o čtvrtý pátek v listopadu. Tato marketingová akce má za úkol jediné a sice nalákat lidi na extrémně nízké ceny do svých obchodů. Od roku 2005 je tento den v USA tradičně tím nejrušnějším nákupním dnem vůbec. Řada obchodníků navíc tyto lukrativní cenové nabídky často vypustí do světa již o několik dní dříve a tím pádem je v USA běžnou záležitostí kempování u obchodních domů a různých obchodů, jelikož každý chce to nejlepší zboží, za co možná nejnižší pořizovací cenu.
Termín černý pátek ovšem před lety vůbec neměl takový význam, jako má dnes. V USA se Black Friday říkalo dnu, který následoval po dni Díkuvzdání a který symbolizoval velmi rušný provoz v amerických ulicích, kdy se každý vracel domů. Dnes má ovšem černý pátek daleko jiný význam a řada obchodníků ho používá již dlouhé roky také u nás. V České republice ovšem nemá tento den tak silný dopad, jako tomu je například v USA.

Co bude znamenat Black Friday na Zalando Lounge?

Abychom se vrátili k Zalando Lounge, tak zde bude Black Friday znamenat jediné a sice absolutně speciální den, který bude již od rána nabitý slevami. Zákazníci outletu Zalando Lounge jsou sice zvyklí na to, že je několikrát do roka čekají velmi originální slevy všech prémiových značek, ale i přesto bude Black Friday velmi jiný. Bude to totiž svátek, který vám nabídne nejnovější módní trendy, lukrativní slevové akce a velmi široký výběr všech známých značek. Ceny přitom budou ještě nižší, než tomu bývá obvykle.

Vánoční dárky na Zalando Lounge?

Ještě nemáte nakoupené vánoční dárky? V tom případě nezoufejte a počkejte si na Black Friday na Zalando Lounge. Věřte nebo ne, ale můžete si zde pořídit také krásný outfit právě ke štědrovečerní večeři a oslnit tak své okolí. Na Zalando totiž objevíte bezmeznou inspiraci pro sebe i své blízké. Pořídit si zde můžete totiž nejen krásné kabelky, ale také různé doplňky, které rozhodně potěší vaše blízké či nádherné outfity i boty, po kterých váš botník doslova lační. Zimu si díky této slevové akci užijete naplno, tomu věřte. Ve velkém stylu se totiž obléknete od hlavy až k patě, a ještě budete moci podarovat své nejbližší. Čekají na vás totiž zvučné značky, jako například Tommy Hilfiger, UGG, Guess či Calvin Klein a další.

Budou slevy i na nové kolekce zboží?

Nebojte se toho, že byste v rámci akce Black Friday pořídili na Zalando Lounge pouze zboží ze starších kolekcí. Ba naopak. Black Friday akce se bude vztahovat i na nové kousky, které pocházejí z naprosto nových a svěžích kolekcí. Dávejte si ovšem pozor na to, aby vám váš vysněný módní kousek neproklouznul mezi prsty. Slevová mánie bude začínat již od rána, a tak se může stát, že budete vybírat tak dlouho až přeberete.
Slevy budou mimořádné a vy si budete moci pod vánoční stromeček pořídit za zlomek ceny takřka vše, po čem toužíte. Pokud máte vyhlídnutý nějaké extra oslnivý kousek v kolekci Zalando Lounge, nejspíše si ho při Black Friday budete moci pořídit za zlomek ceny, ale budete muset být velmi rychlí a obezřetní. Již nyní je evidentní, že se po zlevněných věcech jen zapráší. Není se ale rozhodně vůbec čemu divit. Black Friday je přece pouze jednou do roka. Naštěstí můžete nakupovat z pohodlí domova a nemusíte vyrazit kempovat před kamenný obchod, aby vám žádná sleva neunikla. Vám postačí pouze, když si na tento den nařídíte budík.

Co pro vás bude znamenat letošní Black Friday na Zalando Lounge?

Především celou řadu neotřelých slev, které vás nenechají chladnými. Výhodné nabídky budou ještě výhodnější než kdy jindy. Obchody se sice otevírají i zavírají mnohem později, ale internetové obchody jsou pro vás k dispozici v jakoukoliv denní i noční hodinu. Nákupy na Zalando Lounge tak můžete podniknout kdykoliv. Nemusíte se navíc mačkat v nákupních štrůdlech v přeplněných obchodech, které budou lákat na celou řadu výjimečných slev. Vy totiž veškeré nabídky budete mít v uceleném seznamu právě na Zalando Lounge.
Ve vzduchu bude tento den rozhodně směsice velkého vzrušení a také nervozity. Vánoce jsou totiž nesmírně blízko a každý z nás si chce pořídit to, co je jeho srdci nejblíže. Někteří z vás dokonce již nyní netrpělivě čekají na tento den a na samotné zahájení akce Black Friday. Nenechte se tak zlanařit nabídkou obchodů, které vás budou lákat na výhodné vánoční nákupy, které až zase tak výhodné nebudou a raději si počkejte na opravdové slevové šílenství, které za několik dní odstartuje. Mimo jiné je mnohem lepší nakupovat z bezpečí svého domova než se tísnit v přeplněném nákupním centru.

Budou k dispozici speciální Black Friday slevové kupóny na Zalando Lounge?

Nechte se překvapit a sledujte náš web a především kategorii slevové kódy Zalando Lounge. Určitě budete nadmíru potěšeni. Slevové kupóny jsou pro akci Cyber Week připraveny.

Na jaké značky ve výprodeji se můžeme těšit?

Cyber Week sleva až 59 % na Levis – 11/28/2021 12:00 AM – 11/30/2021 11:59 PM
Cyber Weekend sleva až 59 % na Nike – 11/27/2021 12:00 AM – 11/29/2021 11:59 PM
Black Friday Boss Cyber Week Sale – 11/26/2021 12:00 AM – 11/28/2021 11:59 PM
Cyber Week Mammut Cyber Week Sale – 11/25/2021 12:00 AM – 11/27/2021 11:59 PM
Cyber Week Versace Cyber Week Sale – 11/24/2021 12:00 AM – 11/26/2021 11:59 PM
Cyber Week sleva až 59 % na Adidas – 11/23/2021 12:00 AM – 11/25/2021 11:59 PM
Cyber Week sleva až 59 % na Levis – 11/22/2021 12:00 AM – 11/24/2021 11:59 PM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *