O nás

Panda Relax

Vítejte na stránce o nás, kde Vám přinášíme bližší informace o našem oblíbeném slevovém portálu pandakupony.cz.

Jsme tým nadšenců do nakupování, kteří se rozhodli pomoci ostatním lidem ušetřit při nákupu online. Naše stránky nabízejí rozsáhlou nabídku slevových kupónů a kódů, které mohou být použity při nákupu zboží v internetových obchodech. Na webu Pandakupony najdete pouze funkční slevové kódy, které jsou denně aktualizovány. Slevy pro Vás pečlivě každý den hledáme a domlouváme exkluzivní slevové kódy s vybranými eshopy, které jsou určeny jen pro Vás. Chceme pro Vás to nejlepší.

Naše společnost byla založena v roce 2014 a od té doby jsme se stali oblíbeným portálem mezi lidmi, kteří chtějí ušetřit peníze při nákupu. Naše nabídka slevových kupónů se neustále rozšiřuje, abychom mohli nabídnout co nejvíce výhodných slev. Pracujeme nejen s českými internetovými obchody, ale i s těmi zahraničními.

Naše poslání je umožnit našim uživatelům nakoupit zboží za nejnižší možnou cenu. Sledujeme trh a pracujeme s obchody, abychom vám mohli nabídnout co nejvýhodnější slevy. Náš tým pečlivě vybírá kupóny a kódy, které jsou pro vás nejlepší, a pravidelně aktualizuje informace na našich stránkách.

Snažíme se poskytovat nejlepší služby našim uživatelům, a proto se snažíme co nejrychleji reagovat na připomínky a dotazy našich zákazníků. Naše webové stránky jsou snadno použitelné a přehledné, aby uživatelé mohli rychle najít slevy, které potřebují.

Děkujeme Vám za používání našeho slevového portálu. Pokud máte jakékoli dotazy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme a odpovíme na vaše otázky.

Tým pandakupony.cz